Форма входу
Категорії розділу
Статті на різні теми [34]
Europe and school [8]
England [16]
Цікаві уроки [54]
USA [12]
Hа допомогу майбутньому шестикласнику [11]
American literature [11]
Пошук
Наша кнопка Study English with us!

Друзі сайту

Школа №2

Історична мозаіка в математиці

 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Цікаві уроки

Розробка інтегрованого уроку на тему: Keep our Planet Clean

Розробка інтегрованого уроку на тему:

 Keep our Planet Clean

Тема: екологічні проблеми людства

Підтема: Keep our Planet Clean

Мета :

Практична Активізувати знання учнів з теми проблеми навколишнього середовища, практикувати учнів в аудіюванні автентичного тексту практикувати учнів у монологічному мовленні навчати учнів приймати участь в дискусії і висловлювати власну думку

Освітня Поглибити знання учнів про основні екологічні проблеми сьогодення

Розвиваюча Розвивати пам'ять та увагу учнів, культуру їх спілкування. Розвивати мовленнєву реакцію та здатність мовного самоконтролю учнів.

Виховна Виховувати в учнів відповідальність за власні вчинки , допомогти замислитися про умови життя людей у майбутньому

 

Хід уроку

1. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу

Aim Повідомлення теми та мети уроку

Вчитель англійської мови: Good morning children! I am glad to see you. Today we are going to have an unusual lesson. Our lesson is devoted to the most burning environmental problems

Вчитель біології: Доброго ранку, діти. Сьогодні ми з вами поговоримо про глобальні проблеми на планеті.

Warm up

Вчитель англійської мови: In front of you there are some different pieces of one famous quotation. But, unfortunately, this quotation is jumbled. Please, put these fragments into the correct order in order to have a quotation. Read it and comment it. What is your point of view?

(The quotation is the following: Our mother planet is showing the red light. "Be careful”, she is saying. To take care of the nature is to take care of own house. Dalai Lama)

Вчитель біології: скажіть мені, будь ласка, з чого складається жива оболонка планети? Що таке екосистема?

Можлива відповідь учнів: Екосистема – це середовище існування, де знаходяться організми, між якими є зв’я зок

Нашу планету складає більшість екосистем. Які вони? Що за основні оболонки, які займають екосистеми?

Можлива відповідь учнів: біосфера, літосфера та гідросфера

Якими є чинники середовища життєдіяльності?

Можлива відповідь учнів: антропічні, біотичні та абіотичні

2. Основна частина уроку

Speaking

Вчитель англійської мови: there are a lot of problems which threaten our life. Look at these pictures and comment them.

(фото надаються).

Вчитель англійської мови: now we are going to watch the computer presentation and compare your answers.

(презентація надається)

Вчитель біології: діти, скажіть мені, будь ласка, коли зявилася Червона Книга на теренах України?

Відповідь учнів: у 1980р.

Вчитель біології: чи знаєте ви, що щодня зменшується від 1 до 10 видів тварин? Чому?

Відповідь учнів: не вистачає екологічних факторів для існування

Вчитель біології: наступна проблема – це нестача питної води. Які країни страждають від цього найбільше? (Африка). 80 % населення країни споживають брудну воду

Ще одна проблема – це кислотні дощі. Що ви про них чули?

Відповідь учнів: гази, які потрапляють у повітря змішуються із водою і утворюють розчинні кислоти (сірчані). Після кислотних дощів зменшується кількість рослин і знижується кількість поживних речовин у ґрунті.

Вчитель біології: кожного року врожай в Україні скорочується від 3 до 8 % через кислотні дощі

Listening

1. Pre – Listening

1.1 Вчитель англійської мови: environmental problems are really burning. A lot poems and song are devoted to this problem. Now you will listen to the song "The Earth Song” and watch the video clip. After that you will have a listening task

1.2 Вчитель англійської мови:

Pay your attention to the following vocabulary:

1. To shoot

1. Знімати

2. Distress

2. Горе, страждання, злидні

3. The Amazon Rainforest

3. ліси Амазонки

4. Croatia

4. Хорватія

5. Tanzania

5. Танзанія

6. To be destined

6. Бути приреченим

7. A resident

7. Постійний мешканець

8. Masai

8. Масаї – племя, що живе в Танзанії

9. Footage

9. Відзнятий відео матеріал

10. Inhuman treatment

10. жорстоке ставлення

11. To acquire

11. набувати, здобувати

12. A poacher

12. браконьєр

13. A corn

13. кукурудза

14. Long Island

14. Лонг – Айленд

15. Arson

15. підпал

2. Listening

"Earth Song"

The "Earth Song" music video was shot on four continents, all of which are in some form of distress created by man and his technology.

Locations include:

The Amazon Rainforest A large part of this forest, as seen in this video no longer exists. It was destined to be totally destroyed within a week of this video shoot. The people featured here are native to the region are not professional actors.

Croatia. The scenes were shot in the war zone with residents of the area.

Tanzania. This footage includes Masai in their own village. No animals were harmed in any way during the making of this music video. Stock footage of the actual inhuman treatment of animals was acquired from documentary archives. It should be noted that while filming was in progress an African elephant (not pictured in the video) was killed by poachers within miles of the shoot.

New York. The forest fire scenes were created on a six acre outdoor set in a corn field in Warwick. New York. The shooting of the footage occurred within the same week as thousands of acres of forest on Long Island and New Jersey were destroyed due to arson.

3. Post – Listening Task

A Multiply - Choice Test

1.   The "Earth Songwas shot on ...

A.   4 continents,

B.    5 continents.

C.   3 continents.

2.   A large part of the Amazon rainforest was destroyed

A.   in a month after the video was shot.

B.    within a week

C.   it exists nowadays.

3.   What scenes were shot in Croatia?

A.   cutting forests

B.    hunting

C.   episodes in a war zone

4.   What animal was killed by poachers in Tanzania while filming the video?

A.   an elephant.

B.    a zebra

C.   no animals were killed.

5.   In what places were acres of forest destroyed due to arson.

A.   Italy and Spain.

B.    Texas and California.

C.   Long Island and New Jersey.

3. Заключна частина уроку

Homework

Write an article for your local newspaper (150 – 180 words) about what can be done to make our place a safer and better place

Summarizing

So, you see that we must respect and protect our nature to live a happy life in future 

 

Категорія: Цікаві уроки | Додав: toha (12.06.2012)
Переглядів: 3143 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Dasuk Anton
School №2
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz